ДРЕНАЖНИЙ ТОНЕЛЬ "НІКОС - 3600"

 

Дренажный тоннель бетонный объемом 3600 литров Дренажні тунелі никос були спочатку розроблені спеціально для заміського будівництва та пристрої підземного дренажного поля і служать для відводу очищеної стічної води, а також зливових вод.

Дренажні тунелі "Нікос-3600" відмінна заміна бетонним криниць. Легкий монтаж, не потрібен автокран або авто-маніпулятор. Не займає місце на ділянці так-як вся дренажна система знаходиться під землею, а зверху Ви можете посіяти газон, зробити дитячий майданчик або парковку для автомобілів.

Унікальна і міцна конструкція тунелю, дає можливість прийняти моментально до 300 л води, а його мала вага робить його незамінним при вирішенні проблем відведення зливових і очищених стічних вод. Тунелі легко з'єднуються між собою, їх можна укладати в один або кілька рядів. На початку і в кінці ряду встановлюються спеціальні заглушки для під'єднання труб DN 100.

Для можливості заїзду легковим автотранспортом мінімальний шар засипки грунту повинен бути не менше 500 мм. Якщо зона над дренажем - пішохідна, шар грунту може бути хв. 250 мм. Дренажний тунель "Нікос-3600" призначений для використання в заміському будівництві. Складається з одного або декількох тунельних моделей і двох кінцевих заглушок. Дренажний тунель "Нікос-3600" прекрасно зарекомендував себе в роботі з септиками будь-яких виробників в якості ефективного дренажного поля.

 

Об'єм - 3600 л ;   Разміри - мм 3000 х 1200 х 1000 ; 
Діаметр горловини - 700 мм ;
З'єднання - DN 100/125/150 ;
  Вага- 2500 кг ; Матеріал - гідробетон W10.

 

ВАРТІСТЬ ДРЕНАЖНОГО ТУНЕЛЯ (1 шт.) - 12 200 грн.

 

 

Тоннель для дренажа объемом 3600

Бетонный дренажный тоннель 3600 литров

Никос-3600 - дренажный тоннель

 


Тунелі "Нікос-3600"

Дренажні тунелі никос, що складаються з одного або декількох модулів тунелів з кінцевими заглушками, є одним з кращих на сьогоднішній день варіантів пристрою дренажної системи на заміській ділянці:

 • ефективність відведення надлишків вологи;
 • зручність транспортування і монтажу на об'єкті;
 • оптимально поєднуються з будь-яким септиком;
 • більш просте і економічне проведення земляних робіт;
 • стійкість до високої ваговій навантаженні;
 • можливість створення збільшеного модуля шляхом з'єднання стандартних тунелів;
 •  загальний розмір дренажної системи може бути необмеженим за розміром;
 • невелика вага тунелей дозволяє виконувати монтаж без спецтехніки;
 • оперативність проведення роботи на будь-якому об'єкті;
 •  різноманіття варіантів для створення оптимальної дренажної системи в залежності від конкретних умов.

Залежно від критеріїв і умов конкретної ділянки вибирається технологія осушення: поверхневий, глибинний або закритий дренаж. Система поверхневого дренажу передбачає створення лінійних і точкових видатків, утворених модульними каналами для збору надлишків вологи, - такий дренаж забезпечує ефективне видалення поверхневих вод з великої площі ділянки. Система глибинного дренажу складається з підземних каналів, призначених для зниження рівня ґрунтових вод і їх відведення за територію дреніруємой ділянки - прикладом такої системи якраз є дренажні тунелі "Нікос-3600". Система закритого дренажу буде оптимальним рішенням в умовах заболоченої місцевості, а також розташованих на низинних ділянках надмірно зволожених грунтах.

Як показує практика і свідчать експерти, на більшості територій України без пристрою ефективного і часто комплексного дренажу не обійтися - надійне і швидке відведення вод здатний забезпечити тільки сукупний поверхневий і глибинний дренаж.


Самостійне встановлення системи дренажу

Система дренажу і автономна каналізація можуть бути влаштовані самостійно - сучасні технології і представлені на ринку відповідні матеріали дозволяють створювати ефективний дренаж своїми руками. Зокрема, відмінним рішенням можуть стати універсальні дренажні тунелі "Нікос-3600", з установкою яких впораються навіть неспеціалісти. Просте транспортування і зручна установка інфільтраційних тунелів "Нікос-3600" дозволить в стислі терміни створити якісну систему садового дренажу, до того ж з таким дренажем відмінно поєднуються будь-які септики для безпечного відведення стічних вод на відведений для скидання дренажних вод поле.

При самостійному пристрій дренажної системи необхідно уважно підійти до розрахунку обсягу відводиться вологи і проектування системи водовідводів. дренажні тунелів "Нікос-3600" при необхідності можуть побут зістиковано для створення більш протяжної інфільтраційної системи, а висока міцність армованого гідробетона тунелів дозволяє використовувати їх при закладці під парковку, садову майданчик, палісадник і т.д.


Інфільтраційні дренажні тонель "Нікос-3600"

Дренажні тонель "Нікос-3600" - це універсальне рішення задачі ефективного водовідведення на території будь-якого розміру. Призначені для створення широкого різноманіття інфільтраційних систем тонель "Нікос-3600" відмінно впораються з дренажем торгових і промислових об'єктів з можливістю поетапного нарощування системи і її необмеженого розширення в будь-якому напрямку. На відміну від щебеневої системи дренажу, інфільтраційні тонель никос мають чимало очевидних переваг:

 •  ефективні і не обмежені в розмірах території, що обслуговується;
 •  великий обсяг кожного тонеля забезпечує відмінну якість дренажу;
 •  вага кожного тонеля дозволяє проводити установку системи без використання спецтехніки;
 •  продумане підведення води і її видалення;
 •  скорочення займаної площі;
 • збільшення швидкості будівництва при економії матеріалів і обсягу робіт;
 • висока міцність дозволяє прокладати дренаж під експлуатованими інфраструктурними об'єктами.

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЕМ ВАМ КАРТУ НАШИХ РАБОТ ГДЕ МЫ БУРИЛИ СКВАЖИНУ НА ВОДУ И УСТАНАВЛИВАЛИ АВТОНОМНУЮ КАНАЛИЗАЦИЮ СЕПТИК.ВОЗМОЖНО ВЫ УВИДЕТЕ ДОМ ВАШИХ СОСЕДЕЙ И  РАСПРОСИТЕ ИХ О КОМПЕТЕНТНОСТИ НАШИХ СПЕЦИАЛИСТОВ И КАЧЕСТВЕ РАБОТ И МАТЕРИАЛОВ.САМАЯ ЛУЧШАЯ РЕКЛАМА ЭТО - САРАФАННОЕ РАДИО.

google maps

 


 

rekomendatelnie pisma

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого

 

 

Остались вопросы? Задавайте!

Если Вы не определились с выбором септика/автономной системы канализации/бункера или же просто есть вопросы, отправьте запрос и наш специалист в кратчайшие сроки свяжется с Вами.

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите Ваш номер телефона
Пожалуйста, введите Ваше сообщение