СЕПТИК ИЗ ГИДРОБЕТОНА МОНОЛИТНЫЙ ВОДОНЕПРОНИЦАЕМЫЙ
"МИНИМАЛЬНЫЙ" 4500 ЛИТРОВ С ПЛИТОЙ ПЕРЕКРЫТИЯ. ГАРНТИЯ 10 ЛЕТ!
Характеристики: высота - 1100 мм. (1200 с крышкой); ширина - 2000 мм.; длина - 2850мм.
Цена: 16 000 грн.
Для защиты и продления срока службы системы автономной канализации рекомендуем использовать механический фильтр для септиков
Однокамерный септик "НИКОС 4500".
Если количество стоков более 1 м3, необходимо устанавливать 2-камерный септик для приема и очистки стоков. Септики НИКОС обладают уникальным преимуществом перед остальными септиками – в одном септике можно сформировать две либо три камеры благодаря внутренним перегородкам.
Обязательное условие для 2-камерных септиков: объем первой камеры занимает 2/3 от общего объема септика.
Установка септика "НИКОС"
Комплект автономной канализации для 4-6 человек (расход 1,5 м3 в сутки)
с дренажем и земельными работами под ключ на базе двухсекционного септика
Септик из гидробетона 5000 л. очень прочный и тяжелый - это позволяет септику не поддаваться давлению грунтовых вод, а также не подвергается окислению.
Существует такое понятие, как "пучинность почвы" - сезонное расширение и сужение почвы. Влияние пучинности грунта на пластиковые септики приводит к их дефрмации со всеми вытекающими последствиями. Бетонные же септики не подвержены деформации.
4 ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫХ АРГУМЕНТА
СЕПТИК ДЛЯ ВЫСОКИХ
ГРУНТОВЫХ ВОД
Сверхпрочный и герметичный бетонный корпус не позволит грунтовым водам вытолкнуть септик НИКОС из земли. Никогда!
ЭКОНОМЬТЕ от 20 000 грн.
Для обслуживания септика НИКОС не нужны постоянные выезды сервисной службы.
ОЧИСТКА БЕЗ ЭЛЕКТРИЧЕСТВА
Даже при полном отключении электричества НИКОС очистку не теряет.
ПРОСТОЕ УСТРОЙСТВО
Аэраторы, компрессоры, магнитные клапаны, блоки управления - в септике НИКОС их нет.
НЕТ ВОЗМОЖНОСТИ ИЛИ ЖЕЛАНИЯ ВЫЗВАТЬ АССЕНИЗАТОР?
Примерно такое количество активного ила вам следует удалять один раз в год. Делается это очень просто: опускаете на дно дренажный насос и откачиваете 3 ведра готовых удобрений. Весь процесс займет примерно 15 минут. В станциях "НИКОС-АЭРОКОМФОРТ" уже внедрена система откачки. Все что вам нужно будет сделать — просто переключить режим и снять колпачек со шланга. Нет ничего проще, все это вы сможете делать самостоятельно и без дополнительных расходов!
Відомо, що «кустарні» способи очищення каналізації, не приводять ні до чого хорошого. В першу чергу, це негативно відбивається на навколишньому середовищу. Організації, які займаються монтажем вигрібних ям, віддають собі звіт в тому, що частина води, все одно буде просочуватися в грунт.
Не кажучи про такі серйозні порушення, коли рівень грунтових вод не враховується, що впливає на герметичність вигрібної ями, і може привести до сумних наслідків. Тому, слід пам'ятати, що якщо рівень грунтових вод, на вашій ділянці, розташовується нижче, ніж на два метри від поверхні землі - суворо забороняється монтаж вигрібних ям!
Якщо у вашому будинку не використовується автономна каналізація приватного будинку, то може статися так, що вам доведеться звернутися до послуг асенізатора. Завдяки цій системі, стічні води очищаються, за допомогою дренування їх в грунт. Такий процес, вважається нешкідливим для навколишнього середовища.
Використання пластикових конструкції не менш популярно в наші дні. Варто пластик недорого, а його технологія відрізняється простотою. Перш ніж приступати до монтажу пластикових труб, необхідно замалювати схему каналізації. На цій схемі повинні бути уточнені всі можливі нюанси. Розрахунок необхідної кількості труб і інших матеріалів, також повинен бути здійснений заздалегідь. Труби стикуються між собою, за допомогою силікону, або мила. Пам'ятайте, що розтруб, повинен завжди дивитися вгору або в початок каналізації.
Завдяки приблизною схемою каналізації, вам стане зрозуміло, скільки потрібно буде використовувати фасонних частин. Монтаж труб проводиться з умовою, на кожні два метри труби, встановлюється два сантиметри ухилу.
Автономна каналізація приватного будинку, може бути виконана із залізобетонних виробів, або з пластикових ємностей. Пластикова конструкція, все ж поступається залізобетонної - по ряду причин. Залізобетонна каналізація створюється із залізобетонних кілець, кришок і днищ. Гідроізоляція для такого типу каналізації, проводитися з внутрішньої і зовнішньої сторони. Це дозволяє забезпечити відповідний рівень герметизації стоків. Використовуючи цементний розчин, кільця, встановлюють в необхідному порядку. Надалі, в каналізації прокладаються труби, по яких виводяться стоки.
Автономна каналізація приватного будинку, зроблена із залізобетону, закопується в землю. Після закінчення робіт, кільця накриваються двотонними люками. Конструкція монтується на одному рівні, з поверхнею ділянки. Такий крок, дозволяє відносно зберегти, зовнішній вигляд ділянки, без змін.
Якщо каналізаційна система виконана з урахуванням всіх належних вимог, то про викачування, можна забути, на довгі роки.
Ми описали вам види каналізацій, які можна змонтувати, практично в кожному будинку. Автономна каналізація приватного будинку це найкраще рішення в проблемі каналізаційних стоків, для кожної сім'ї. Бажаємо успіхів в монтажі вашої каналізації!
https://xn--e1aggsii.kiev.ua/septik-odnokamernyj-iz-gidrobetona-vodonepronitsaemyj-minimalnyj-4500-l#sigFreeId9bb9102872