- Только у нас есть лицензия на монтаж автономной канализации и септиков.
- Только наши дипломированные и квалифицированные специалисты проходят стажировку раз в год в Германии.
- Наша фирма официально зарегистрирована в отличии от 90% других компаний, у которых нет ни офиса ни официальной зарегистрированной организации.
Если вы все таки доверитесь этим доморощенным специалистам, бывшим плиточникам или штукатурам, как они смогут выполнить гарантийные обязательства через год-два?

ВНИМАНИЕ! Если у фирмы, которая вам будет монтировать автономную канализацию или септик, нет лицензии на выполнение этих работ, то ваш дом просто не введут в эксплуатацию и будут постоянно штрафовать. Помните об этом, перед тем как сделать свой выбор монтажной организации или бригады которая вам установит септик. ООО "Никос-Буд" предоставляет весь пакет документов для регистрации (а именно: официальный договор, лицензия на проведение работ, акт выполненных работ, план-схему смонтированной автономной канализации).

 

 

Hercules Promo

 

Септик на базі бака Herkules

Біосептік Graf - Herkules (Геркулес) на 1-5 чоловік НІМЕЧЧИНА

ЦІНА: 590 eur.
(розрахунок у гривнях за поточним курсом на момент придбання)

 

Автономна каналізація для будинків і дач - GRAF

Нова автономна станція очистки стічних вод - GRAF - це відмінне рішення як для дачі так і для заміського будинку або котеджу.  Септик GRAF простий в експлуатації і дуже надійний, за зручністю його можна порівняти з міською каналізацією.  Великою перевагою каналізації GRAF є відсутність спеціального сервісного обслуговування, тобто  немає необхідності укладати договір із спеціалізованою організацією на регулярне обслуговування станції, що економить Ваші кошти.  Її обслуговування полягає в відкачці мулу з приймальної камери, що необхідно робити один раз в три чотири роки за допомогою асенізаторської машини.  Станція GRAF не боїться відключення електрики, і не вимагає консервації.
Автономна каналізація GRAF розроблена на основі багаторічного досвіду, пов'язаного з монтажем та експлуатацією очисних споруд в заміських будинках, котеджах і котеджних селищах, який дозволив зробити станцію простою і надійною в експлуатації.  GRAF не має аналогів серед російських септиків.  Система GRAF повністю виконана з антикорозійних матеріалів і не має в конструкції елементів, що вимагають заміни в процесі експлуатації, тому вона не може зламатися.  Термін її служби становить понад 50-ти років.  Використання в конструкції станції біореактора зі спеціальною комірчастою біозагрузкой для бактерій і аерації дозволило добитися максимально ефективного очищення стоків, і як наслідок, відсутність неприємного запаху в процесі експлуатації.  Стічні води після очищення системою GRAF відповідає сан епідемічним нормам УКРАЇНИ і не завдають шкоди екології.
 

Автономная канализация GRAF Hercules

 

Автономна каналізація для заміського будинку: порядок роботи

Станція GRAF є абсолютно герметичну ємність з горловиною, розділену на дві основні камери - приймальна камера і біореактор, який розташований в спеціальному контейнері в основний приймальні камері станції GRAF, можна не замислюючись користуватися каналізацією і скидати в неї будь-які, без обмежень, стоки, що містять  важкорозчинні і нерозчинні включення (туалетний папір, риб'ячу луску, шерсть тварин, очищення та відходи з кухні, пакети, засоби особистої гігієни тощо), які заборонено скидати в переважна большінс  у інших септиків.  Все нерозчинні і важкорозчинні включення стоків відсікаються спеціальною конструкцією приймальної камери і осідають на дно, звідки в наслідок видаляються асенізаційної машиною з періодичністю один раз на чотири роки або рідше, в залежності від періодичності проживання.  Далі стоки надходять в другу камеру з вбудованим в неї біореактором.  Біореактор складається з пористих тонкошарових модулів поперечно-проточного типу, на яких утворюються множинні колонії бактерій і потужного аероліфтом-окислювача.  Аероліфт, за рахунок подається в нього компресором повітря, забезпечує постійну циркуляцію стоків через біореактор і одночасно окислів і насичує стоки киснем.  У свою чергу насичені киснем стоки, проходять через утворену на численних осередках біоплівку з колоній бактерій.  Бактерії поглинають кисень і харчуються забрудненнями, що містяться в стоках, тим самим перетворюючи стоки в очищену технічну воду і мінералізованих осад, який осідає на дно камери.  А технічна вода, відстоявшись від дрібних суспензій у відстійнику, виходить зі станції.  Завдяки такому способу кисневої біологічної очистки стічних вод досягається висока очищення стоків, до 98%, і відсутність неприємного запаху в процесі експлуатації.  Септик GRAF є повним аналогом септика Фаст.

 

 GRAF - кращий септик для котеджу і дачі

hercules septiki dya dachi

GRAF отримав визнання і популярність завдяки простий, але в той же час функціональної конструкції, нескладному монтажу і унікальною в своєму роді запатентованою технологією очищення стічних вод.Якщо порівняти роботу аналогічних систем інших марок, можна переконатися в тому, що це кращий септик для дачі або котеджу, оскільки він має цілий ряд переваг:
 •  може автономно і безперебійно прослужити понад 50 років;
 •  від власника не вимагається придбання будь-яких витратних матеріалів і навіть обслуговування;
 •  відкачка опадів здійснюється рідко - 1 раз в 4-5 років;
 •  система здатна витримувати залпові скиди - до 30% від добового обсягу переробки;
 •  в складі конструкції немає жодного елемента, який може піддаватися корозії;
 •  взимку не потрібно консервація, якщо система не використовується, її можна просто вимкнути;
 •  GRAF здійснює переробку органічних відходів, туалетного паперу, залишків їжі.
 
Головним напрямком діяльності компанії є реалізація очисних систем GRAF.  У нас ви можете купити септик для приватного будинку і дачі і замовити як недороге обладнання, призначене для обслуговування окремої будівлі (будинку, дачі), так і розгалужені потужні системи для заміських готелів або невеликих населених пунктів.  Вартість септиків GRAF, які ви можете купити в нашій компанії, залежить від потужності придбаних систем, тобто від передбачуваної кількості потенційних користувачів.
 
Організацію систем автономного водопостачання і каналізації слід ретельно продумати ще на стадії проектування заміського будинку.
 
Для забезпечення якісної роботи системи водовідведення, очисні споруди повинні бути виконані якісно і професійно.  Ефективна робота заміської каналізації буде також залежати від якості комплектуючих, використаних в системі.
 
Монтаж готової системи очищення можна, при певному навику, здійснити самостійно, але виготовити довговічний і надійний септик своїми руками з підручних матеріалів практично неможливо.
 
Тому ми рекомендуємо використовувати готові системи від фірм-виробників, відомих високою якістю своєї продукції.
 
В якості такої системи наша компанія просуває на українському ринку продукцію німецького виробника Otto Graf - відомого виробника ємностей великого обсягу з поліпропілену.  Основним напрямком діяльності фірми Otto Graf вибрано виробництво септиків Геркулес (Herkules).
 
 

Комплект автономной канализации на базе септика Herkules (GRAF - ГЕРМАНИЯ)
с дренажем под ключ расчет на 3 человека проживания

 

 
 

Автономна каналізація GRAF - Hercules

 

Hercules виготовлені з армованого поліпропілену і мають на корпусі численні ребра жорсткості. Унікальна міцність виробу! Термін служби не обмежений! Гарантія 15 років!Produktbild Herkules

Hercules здобув перемогу в світовому змаганні технологій!  144 члени журі з 32 країн нагородили ємність Hercules міжнародним призом Plus X Award в категорії "Вища якість", виділивши продукцію компанії GRAF серед багатьох конкурентів.

Неперевершена якість ємностей Hercules вразило все журі.  Технологічний процес був розроблений і доведений до досконалості.  GRAF - єдина фірма в світі, здатна випускати на автоматичної лінії настільки масштабні ємності.  Hercules має 15-річну гарантію і демонструє неймовірну міцність.
Ще на стадії проектування будівництва заміського будинку слід ретельно продумати організацію автономних систем водопостачання і каналізації.  Для безпечної і справної роботи системи водовідведення очисні споруди повинні бути влаштовані якісно і професійно.  Крім того, робота заміської каналізації буде залежати від комплектуючих, які були використані при монтажі.  Однак якщо установку готових очисних споруд можна здійснити самостійно, то виготовити якісний і довговічний септик своїми руками буде досить складно.
Саме тому рекомендується використовувати споруди тільки від провідних фірм-виробників, якість продукції яких не викликає сумнівів.  Однією з таких фірм є німецька компанія Otto Graf - один з найбільших в світі виробників пластмасових виробів.  В якості основного напрямку своєї діяльності ця фірма вибрала виробництво септиків Hercules.
Компанія «Нікос-Буд» є офіційним дистриб'ютором продукції Graf. Чому саме септики Hercules?
Потрібно почати з того, що автономна каналізація - це найбільш зручне рішення для пристрою автономної системи очищення і відведення стічних вод.  Такі споруди можуть бути металевими, залізобетонними або пластиковими. Сьогодні найбільшою популярністю користуються каналізаційні системи '- автономна каналізація, виконані з пластмаси.  Такі споруди мають легкістю, що дозволяє без праці зробити пристрій септика.  Крім того, вони не схильні до корозії і руйнування при замерзанні, що виключає протікання стічних вод.
Септик Hercules створений на високотехнологічному обладнанні з використанням матеріалу дюраль - надміцного поліпропілену, виготовленого методом термоформування.  Завдяки армуванню і ребер жорсткості такий матеріал не поступається по міцності металу і бетону.  Компанія Otto Graf впевнена у своїй продукції, тому дає гарантію на ємність Hercules 15 років.
 
 
 
herkules tank 

Емкости "ГЕРКУЛЕС 1600" представляют собой найлучшее решение для использования в качестве септиков или емкостей для сбора воды. эффективное использование объема, соотношение цены и качества, простота доставки, сборки и установки говорят в пользу этих емкостей.
Последовательное соединение между собой позволяет сконструировать одно-, двух- или трехкамерный септик для очистки стоков от 3 или 8 проживающих.
обеспечивается полная герметичность, легкий доступ для откачки осадка через инспекционную шахту, мягкие соединения с трубопроводами не нарушают герметичность при возможных осадках почвы или труб.

Автономная канализая дома может быть создана на основе прочной и надежной конструкций бака Herkules. Бак Herkules обладает небольшими габаритами (H=1600 мм, Dmax=1350 мм), но имеет объем 1600 л, и его можно использовать в качестве камер в двухкамерном и трехкамерном септике для очистки стоков.

gercules 2

Количество проживающих

Объем бака, л

Кол-во камер

2

1600

1

4

2x1600

2

6

3x1600

3

 
 

Основні переваги

Сучасні системи каналізації повинні «вміти» накопичувати, осаджувати і видаляти без шкоди для навколишнього середовища стічні води.  Пристрій автономної каналізації Hercules дозволяє легко вирішити ці завдання навіть на невеликих заміських ділянках.  Універсальні пластикові баки фірми Otto Graf - це ємності в системі фільтрації стічних вод, які дозволяють здійснити глибоку біологічну очистку за допомогою блоків біологічної завантаження (стільники) і спеціалізованого ерліфти, що входять в конструкцію пристрою.
Купити автономну систему Hercules в компанії «Нікос-Буд» - значить забезпечити собі можливість зливати стоки в таких обсягах, які диктує постійне проживання в заміському будинку з усіма зручностями.  Конкурентна ціна септика, відгуки покупців, які відзначають високу якість продукції Graf, - основні причини для того, щоб зробити вибір на користь даного очисної споруди.
 

 Де придбати обладнання?

Компанія «НІКОСБУД» здійснює продаж автономної каналізації в Україні.  Ми пропонуємо тільки сертифіковану продукцію з наданням всіх гарантій виробника.
 

Септик Hercules 1600 схема монтажа

 

  Монтаж автономной канализации Herkules с дренажным туннелем и биофильтром Никос

 

 
Система очищення на базі Німецького септика HERCULES об'ємом 1600 л Укомплектоване біологічної/механічною системою очищення стічних вод:

 - обсяг очищення - 1 м3 (1-5 чоловік)
 - період відкачування (обслуговування) в середньому раз в 4-5 років, все залежить від інтенсивності користування (вам необхідно викликати асенізаторную машину яка відкачає вміст ємності без зайвих витрат) - на виході технічно чиста вода без запаху.
 - установка не боїться миючих засобів, в тому числі хлоросодержащих.

Автономна система каналізації в приватному будинку - це більш практичний варіант, ніж застарілі вигрібні ями, які є розсадником шкідливих мікробів і антисанітарії. Поставляються конструкції досить прості в монтажі, не вимагають обслуговування і працюють повністю автономно. До переваг пропонованих систем каналізації GRAF (Німеччина), створених спеціально для заміських будинків, слід:

 1. Стійку роботу при нерівномірних навантаженнях.
 2. Відсутність фекальних запахів завдяки активній дії аеробних бактерій.
 3. Стійкість до потрапляння в систему хімікатів (відновлюються самостійно).
 4. Обслуговування один раз в 2-3 року, відкачка за допомогою асенізаторні машини без виклику доп. бригад для обслуговування.
 5. Вам не доведеться при необхідності консервувати систему. Досить просто вимкнути її на час від'їзду і все.
 6. Ємність ГЕРКУЛЕС проводиться з матеріалу Duralen, який має високу ударостійкість і відсутністю деформацій при високих навантаженнях (аналогів в Україні немає).
 7. Блок біозагрузкі займає одну третину ємності.
 8. Залповий скидання 400 л.
 9. Економічність (немає необхідності докуповувати комплектуючі та біореагенту).

Постараємося пояснити принцип дії даної системи. Стоки, які направляються з дому, потрапляють в систему GRАF. У ній вже встановлено спеціальний компрессор, повітря від якого йде безпосередньо до ерліфти. Піднімаючись вгору всередині нього, це повітря витісняє аерувати воду, яка під тиском розбризкується, потрапляючи, таким чином, на спеціальні стільники.
При цьому стоки, які потрапляють безпосередньо в систему, і так вже містять всі необхідні мікроби для самоочищення. Далі вони поселяються на цих сотах, де вільно можуть харчуватися іншими бактеріями, які потрапляють в зазначену систему разом з новими стічними водами.

Таким чином, процес очищення, проходить за участю повітря. А значить і згаданий нами компрессор здійснює відразу кілька функцій:Sertyficate Herkules
 - подає повітря, що стає запорукою існування бактерій;
 - забезпечує циркуляцію в системі рідини.

Обладнання та комплектуючі мають всю документацію і сертифікацію.

Системи біологічної очистки GRAF завжди у наявності.

Компанія "Нікос-Буд" надає наступні послуги та роботи:

 • Виїзд
 • Складання кошторису
 • Договір та акт виконаних робіт
 • Гарантія, сервіс, обслуговування
 • Індівідуальний підхід.
 • Установка під ключ.
 • Виконує повністю всі роботи (в тому числі земляні)
 • Гарантійне і після гарантійне обслуговування.
 
 
 

gercules 3

 

Разнообразие применений

 

Система Hercules х2.

Двух емкостей Hercules достаточно для создания двухсекционного септика емкостью более 3 куб м

Система Hercules х3.

Из трех емкостей Hercules можно собрать полноценный трехсекционный септик емкостью около 5 куб. метров !

gercules 4

 

gercules 5

Один Hercules может служить накопителем сточных или дождевых вод.

gercules 6

Удобны в складской и транспортной логистике - до 8 емкостей на одной палете.

   

gercules 7

Можно заносить сквозь дверные проемы от 80 см шириной.

Половину емкости поднимает один человек.

Помещаются в частную машину или прицеп.

gercules 8

Емкости Hercules легко стыкуются. Экономичное решение для получения больших объемов хранения.

gercules 9

       
 

gercules 10

 

 

S 45 Jahre Qualitt englisch 01 4c1S DE Patent 10213814 01 englisch 4cS EU Patent 0870877 02 Pfade 4c S made in germany 01 4cS US Patent 5878907 01 Pfade 4c1

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЕМ ВАМ КАРТУ НАШИХ РАБОТ ГДЕ МЫ БУРИЛИ СКВАЖИНУ НА ВОДУ И УСТАНАВЛИВАЛИ АВТОНОМНУЮ КАНАЛИЗАЦИЮ СЕПТИК.ВОЗМОЖНО ВЫ УВИДЕТЕ ДОМ ВАШИХ СОСЕДЕЙ И  РАСПРОСИТЕ ИХ О КОМПЕТЕНТНОСТИ НАШИХ СПЕЦИАЛИСТОВ И КАЧЕСТВЕ РАБОТ И МАТЕРИАЛОВ.САМАЯ ЛУЧШАЯ РЕКЛАМА ЭТО - САРАФАННОЕ РАДИО.

google maps

 


 

rekomendatelnie pisma

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого

 

 

Остались вопросы? Задавайте!

Если Вы не определились с выбором септика/автономной системы канализации/бункера или же просто есть вопросы, отправьте запрос и наш специалист в кратчайшие сроки свяжется с Вами.

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите Ваш номер телефона
Пожалуйста, введите Ваше сообщение

Также рекомендуем посмотреть:

СИСТЕМА ОЧИСТКИ PICOBEL (пр-во ГЕРМАНИЯ)

СИСТЕМА ОЧИСТКИ PICOBEL (пр-во ГЕРМАНИЯ)

Системы биологической очистки PICOBELL   Простая по своей технологии, надежная в эксплуатации и, дающая высокую степень очистки стоков, станция Picobell, уже доступна нашим потребителям.Главное условие работы системы - наличие трех камер.Схема построения станции дана...
АВТОНОМНАЯ КАНАЛИЗАЦИЯ «НИКОС-АЭРО» (ФРАНЦУЗСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ - 98% ОЧИСТКИ) ОТ 5 ДО 50 ЧЕЛОВЕК

АВТОНОМНАЯ КАНАЛИЗАЦИЯ «НИКОС-АЭРО» (ФРАНЦУЗСКАЯ ТЕХНОЛОГИЯ - 98% ОЧИСТКИ) ОТ 5 ДО 50 ЧЕЛОВЕК

ЛОКАЛЬНЫЕ ОЧИСТНЫЕ УСТАНОВКИ (АВТОНОМНАЯ КАНАЛИЗАЦИЯ) ИЗ СПЕЦИАЛЬНОГО МОНОЛИТНОГО ГИДРОИЗОЛИРОВАННОГО ЖЕЛЕЗОБЕТОНА МАРКИ W-8 C АЭРОБИОФИЛЬТРОМ ОЧИСТКА 95-98%   Автономная канализация в частном доме – это надежный способ отвода стоков, когда поблизости нет централизованной...
АВТОНОМНАЯ КАНАЛИЗАЦИЯ ZELENA SKELIA

АВТОНОМНАЯ КАНАЛИЗАЦИЯ ZELENA SKELIA

АВТОНОМНАЯ КАНАЛИЗАЦИЯ ZELENA SKELIA              ...
СБО RAINPARK (КАНАЛИЗАЦИЯ ВАШЕГО ДОМА)

СБО RAINPARK (КАНАЛИЗАЦИЯ ВАШЕГО ДОМА)

СБО RAINPARK (КАНАЛИЗАЦИЯ ВАШЕГО ДОМА) резервуары, КНС, системы очистки сточных вод   [tab id="tab" class="" button="nav-tabs"] [tab_item title="Характеристики и описание"] [row id="" class=""] [col width="1/2" class=""]     [/col] [col width="1/2"...
СИСТЕМА ОЧИСТКИ CARAT-S

СИСТЕМА ОЧИСТКИ CARAT-S

Септики и системы глубокой биологической очистки хозяйственно-бытовых стоков.Септик на базе бакаCaratS   Carat S - уникальный бак для подземной установки. Производится инжекторным методом на новейшем оборудовании в г. Тенингем, Германия. Благодаря модульной системе, бак можно комплектовать различными аксессуарами в зависимости от...
СИСТЕМА ОЧИСТКИ HERKULES

СИСТЕМА ОЧИСТКИ HERKULES

  Септик на базі бака Herkules Біосептік Graf - Herkules (Геркулес) на 1-5 чоловік НІМЕЧЧИНА ЦІНА: 590 eur.(розрахунок у гривнях за поточним курсом на момент придбання)   Автономна каналізація для будинків і дач - GRAF Нова автономна станція очистки стічних вод - GRAF - це відмінне рішення як для дачі...
СИСТЕМЫ ОЧИСТКИ "GRAF" (Германия)

СИСТЕМЫ ОЧИСТКИ "GRAF" (Германия)

   [alert type="success" close="no"] КОРОТКО ПРО НАС - ПРЕДСТАВНИКИ немецкой торговой марки "Otto Graf GmbH" В УКРАЇНІНа протязі багатьох років ми активно просуваємо технічні рішення та системи від компанії GRAF. Для нас важливий не лише процес пошуку і реалізації...
СМЕТЫ НА КОМПЛЕКТЫ АВТОНОМНОЙ КАНАЛИЗАЦИИ

СМЕТЫ НА КОМПЛЕКТЫ АВТОНОМНОЙ КАНАЛИЗАЦИИ

[row id="" class="textblock"] [col width="1" class=""] [/col] [/row]         СМЕТЫ НА КОМПЛЕКТЫ АВТОНОМНОЙ КАНАЛИЗАЦИИ С РАБОТАМИ "ПОД КЛЮЧ"   Комплект автономной канализации для 4-6 человек (расход 1,5 м3 в сутки)с дренажем и земельными работами под ключ   ...
СТАНЦИИ ОЧИСТКИ One2clean производитель "GRAF" (Германия)

СТАНЦИИ ОЧИСТКИ One2clean производитель "GRAF" (Германия)

СТАНЦИИ ОЧИСТКИ ONE2CLEAN Система очистки стоков One2clean представляет собой усовершенствованный SBR процесс. Основное отличие от станции Klaro-Easy заключается в отсутствии герметичной перегородки между приемной камерой и камерой очистки. В One2clean...
СТАНЦИЯ ОЧИСТКИ СТОКОВ «Klaro Easy» (SBR реактор) производитель: "GRAF" (Германия)

СТАНЦИЯ ОЧИСТКИ СТОКОВ «Klaro Easy» (SBR реактор) производитель: "GRAF" (Германия)

Cтанция очистки хозяйственно-бытовых стоков «Klaro Easy» (SBR реактор) Очистная станция «Klaro Easy» предназначена для глубокой биологической очистки хозяйственно бытовых сточных вод и работает по принципу SBR реактора. Принцип работы системы заключается в...
УСТАНОВКА БИОЛОГИЧЕСКОЙ ОЧИСТКИ EcoTron ДЛЯ КОТТЕДЖЕЙ

УСТАНОВКА БИОЛОГИЧЕСКОЙ ОЧИСТКИ EcoTron ДЛЯ КОТТЕДЖЕЙ

  EcoTron - УСТАНОВКА БИОЛОГИЧЕСКОЙ ОЧИСТКИ СТОЧНЫХ ВОДДЛЯ КОТТЕДЖЕЙ И ЗАГОРОДНЫХ ДОМОВ     Как правильно выбрать ЛОС в том случае, если в загородном доме постоянно проживает 4 человека, но на выходные приезжают гости в количестве 8 человек? Объем рассчитывать на 4 человека, на...
ФИЛЬТР ДЛЯ СЕПТИКА

ФИЛЬТР ДЛЯ СЕПТИКА

Фильтры для септика и канализации   Фильтр из нержавеющей стали При кажущейся простоте конструкции полей фильтрации, это часть локальной канализационной системы весьма дорога, но, главное – уязвима.Если септик и его работу можно контролировать и ремонтировать как бы «в одном...