- Только у нас есть лицензия на монтаж автономной канализации и септиков.
- Только наши дипломированные и квалифицированные специалисты проходят стажировку раз в год в Германии.
- Наша фирма официально зарегистрирована в отличии от 90% других компаний, у которых нет ни офиса ни официальной зарегистрированной организации.
Если вы все таки доверитесь этим доморощенным специалистам, бывшим плиточникам или штукатурам, как они смогут выполнить гарантийные обязательства через год-два?

ВНИМАНИЕ! Если у фирмы, которая вам будет монтировать автономную канализацию или септик, нет лицензии на выполнение этих работ, то ваш дом просто не введут в эксплуатацию и будут постоянно штрафовать. Помните об этом, перед тем как сделать свой выбор монтажной организации или бригады которая вам установит септик. ООО "Никос-Буд" предоставляет весь пакет документов для регистрации (а именно: официальный договор, лицензия на проведение работ, акт выполненных работ, план-схему смонтированной автономной канализации).

 

 

 

Кільцевій та пристінний дренаж фундаменту

 

Пристенный дренаж фундамента

 

На ділянках з високим рівнем залягання грунтових вод перед будівництвом підстав прийнято проводити дренування опорного грунту.

pristenniy drenazh 2 min

Причому пристрій дренажу фундаменту передбачає виконання цілого комплексу досить трудомістких операцій, від успіху яких залежить сама можливість будівництва житлового або промислового об'єкта.

pristenniy drenazh 3 min

 Типи і види дренажу

Сучасний дренаж може бути двох типів:

 1. Дренаж досконалого типу. Його роблять на водоупоре. Вода потрапляє в такий тип дренажу зверху і збоку. А значить, і обсипати такий тип слід зверху і з боків.
 2. Дренаж недосконалого типу. Його роблять вище рівня водоупора. Вода надходить в нього і зверху і знизу і з боку, а значить, обсипання такого фундаменту повинна бути з усіх боків.

На ділянках з високим рівнем залягання грунтових вод перед будівництвом підстав прийнято проводити дренування опорного грунту.

 

Будова відкритого дренажу


Поверхневий, відкритий дренаж - це система канав різних розмірів, деревовидної форми. Як зробити дренаж такого роду, приблизно уявляє кожен. Для його створення з інструментів вам знадобиться тільки лопата і тачка.

pristenniy drenazh 4 min

Найбільша - центральна канава - служить каналом виходу. До неї примикають бічні «гілки» розміром поменше, в які «впадають» більш дрібні канавки. Розташовувати їх один до одного краще під прямим кутом. Часто канавки засипають щебенем, піском або іншим матеріалом, добре пропускає воду, і прикривають дерном або сіточками. Такий дренаж називають пластовим. Ухил каналу повинен складати близько 3 см на кожний м.

 

pristenniy drenazh 5 min

Якщо на ділянці багато зон скупчення і застою води, можна зробити паралельні канави (наприклад, уздовж доріжок або біля басейну). Очищення великих територій від води називається лінійної. Якщо у вас одне-два місця, куди потрапляє велика кількість води, достатньо зробити локальний, або точковий, дренаж. Наприклад, для відводу води, що надходить з зливового жолоби, перед терасою або біля входу.

Якщо ваша ділянка піддається виключно зовнішнім «атакам», тобто на нього стікає вода з сусідніх ділянок, можна застосувати відкритий дренаж, обмежившись канавами біля паркану, що перешкоджають проникненню води.

pristenniy drenazh 6 min

 

На перший погляд цей тип дренажної системи досить простий. Однак тут є свої «підводні камені». Така система придатна для місць з природним ухилом, до того ж вимагає ретельної організації ділянки. Необхідно його гарненько вирівняти, засипавши все западини і поглиблення і розрівнявши пагорби і піднесення, які можуть організувати зворотний струм води.

 

Глибина дренажної системи

Глибинний закритий, або трубчастий, дренаж найбільш поширений в наші дні. Його застосовують на щільно забудованих ділянках, де немає можливості звести відкриту систему, в місцях, де немає природного ухилу, на ділянках з розгалуженою системою доріжок, в садах зі складним ландшафтним дизайном з використанням численних видів рослин.

Глибинна трубчаста система - це лінійний вид дренажу, точкове його використання зустрічається рідко. Дрени можна робити з азбоцементних, керамічних або пластикових перфорованих труб. Їх діаметр 8-11 см і вище. Труби меншого діаметра для цих цілей не підходять.

pristenniy drenazh 7 min

Якщо з якоїсь причини купити перфоровані труби не представляється можливим, можна використовувати звичайні пластикові труби для зовнішньої каналізації. Для цього зробіть на них пропили в шаховому порядку на полдіаметра труби. Відстань між щілинами не більше 50 см. Або ж просвердлите з усіх боків отвори в 5 мм, відстань між якими буде близько 1 см.

pristenniy drenazh 22 min

Робити глибинний дренаж починають з риття траншей за заздалегідь складеним проектом. На садових ділянках система каналів утворює своєрідну ялинку. Навколо будинку необхідно робити кільцевої дренаж.

Глибина траншей залежить від ступеня вашої проблеми і варіюється від 50 см до 3 м. Краще укладати труби нижче рівня промерзання грунту - 110-130 см. Біля будинку нижче рівня фундаменту. Для відведення води від кореневих систем дерев дрени поглиблюють більш ніж на 1,5 м. Відстань між дренажними траншеями на ділянці - 5-10 м. При розрахунку глибини слід додати до необхідних розмірів 20 см для пристрою «подушки». Ухил дна траншеї роблять в сторону колектора (0,5-1 см - біля будинку і до 3 см на м - на ділянці).

 

НАВІЩО ПОТРІБНІ КОЛОДЯЗІ

 На кожному повороті в 90 ° організують оглядові колодязі (іноді для економії їх роблять на кожному другому кутку).

pristenniy drenazh 9 min

На прямих ділянках їх встановлюють через кожні 50 метрів.

Роблять їх з труб великого діаметру. Також на ринку можна знайти вже готові збірні колодязі.

pristenniy drenazh 10 min

На дні рекомендується створювати ілосбірника, щоб потрапили в трубу дрібні частинки могли в ньому осідати, що не засмічуючи трубу.

pristenniy drenazh 11 min

Для цього дренажну трубу кріплять на рівні 20 см вище дна колодязя.

pristenniy drenazh 12 min

Коли мулу набереться досить багато, його видаляють спеціальним насосом. Насос опускають в колодязь, потім, скаламутити напірним струменем воду на дні, включають його.

 

Кільцевий дренаж фундаменту

 

 Кільцевий дренаж - прекрасне рішення, що дозволяє усунути проблему, коли грунтова і дощова вода, просочуючись всередину грунту поруч зі стіною фундаменту, надає на нього руйнівну дію, а також проникає в приміщення підвалу.

pristenniy drenazh 13 min

 

Найчастіше ця проблема проявляється під час весняних паводків, коли тане сніг і розморожується грунт. Це порушує спокій мешканців будинку, змушуючи їх відкачувати воду з підвалу. Кільцевий дренаж - це мережа перфорованих труб, відповідним чином покладених навколо фундаментів і відвідних скупчуються в цьому місці грунтові води.

Що важливо враховувати при виборі такого виду дренажу:

 • дію такого дренажу має на увазі під собою кільце, внутрішня частина якого буде ізольована від води;
 • якщо вода надходить з однієї конкретної сторони, то можна закласти такий дренаж у вигляді разомкнутого кола;
 • таку систему монтують нижче рівня підлоги того цокольного приміщення яке повинно захищатися від вологи;
 • прокладати таку систему слід на відстані 5-8 метрів від самої стіни. Якщо ця відстань менше, то необхідно подбати про винесення, ослаблення або осаді грунту самої будівлі.

 

Пристінний дренаж фундаменту

 

На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних є дренаж фундаменту будинку пристенного типу. Цей різновид дренування відводить воду від підстави і захищає від граничного підйому вологи, що міститься в грунті. Як наслідок, збільшується довговічність будівлі, в підвальних приміщеннях відсутні калюжі, грибок, цвіль і інші деструктивні організми.

pristenniy drenazh 14 min

Пристінний дренаж являє собою конструкцію, зазвичай споруджують нижче рівня підлоги підвалу. Особливо необхідна дренажна система фундаменту, якщо будинок має підвал або цокольний поверх. І бажано подбати про неї ще на початковій стадії будівництва - на етапі закладки котловану під фундамент.

pristenniy drenazh 15 min

 

Якщо ж дренаж не був передбачений при проектуванні, то доведеться забезпечити вже наявного будинку захист від грунтових вод. І починати варто з того, щоб знову викопати котлован навколо будинку.

pristenniy drenazh 16 min

Дренажні труби встановлюються по периметру будинку. У місцях їх з'єднання, по кутах, влаштовуються оглядові колодязі. У найнижчій точці ділянки розташовується відкачує колодязь. Він повинен виводити зайву воду за межі території в зливову каналізацію або в довколишній водойму. Щоб правильно зробити дренаж фундаменту, слід врахувати ряд складових. Глибина, на якій закладений фундамент.

 

pristenniy drenazh 17 min

Незалежно від використовуваного для організації відводу води матеріалу, вся дренажна система закладається нижче розташування подушки підстави на 30-50 см. Також слід враховувати ухил. Зниження системи дренажу в сторону збірного колектора під кутом з коефіцієнтом 0,02 (2 см на 1 м) забезпечить безперебійний відведення надлишкової води і запобіжить від застою її в трубах. Пам'ятайте, що в будь-якому випадку дренаж фундаментної плити повинен розташовуватися не ближче 3 м від будинку. Також необхідно передбачити наявність вимощення з бетону, яка повинна відходити від фундаменту будівлі не менше ніж на 1 м.

Що важливо знати при виборі такого типу:

 • Його часто застосовують як профілактику від води;
 • Таку дренажну систему часто використовують при змішаному джерелі грунтових вод;
 • Прокладають такий дренаж зовні від будівлі. Відстані від стіни до дренажної системи дорівнює ширині фундаменту самої будівлі безпосередньо.
 • Таку систему закладають не нижче рівня підошви фундаменту;
 • Якщо глибина фундаменту занадто велика, то дренаж може бути трохи вище.

 

Пластовий дренаж фундаменту

Пластовий дренаж являє собою повітряний зазор, який виготовляється різними методами.

pristenniy drenazh 18 min

 

Наприклад, один з найбільш поширених варіантів - це пристрій гравійного шару. В цьому випадку безпосередньо під експлуатоване покриття поміщається шар гравію до 50 см.

pristenniy drenazh 19 min

 

Цей шар і є тим самим повітряним зазором. Другим шаром укладається фільтруюча тканина (геотекстиль). Після насипається шар піску і укладається оздоблювальний матеріал, наприклад, плитка.

 

 

Зверніть увагу! Одне з головних переваг даного виду дренажу полягає в доступності будівельного матеріалу.

 

pristenniy drenazh 20 min

 

Цей шар і є тим самим повітряним зазором. Другим шаром укладається фільтруюча тканина (геотекстиль). Після насипається шар піску і укладається оздоблювальний матеріал, наприклад, плитка.

Такий вид дренажу зазвичай використовують у поєднанні з кільцевим або пристінним. Що важливо знати, купуючи таку систему:

 • таку систему доцільно використовувати при великій кількості грунтових вод на грунті будь-якого типу;
 • розташовують при профілактики в глинистої і суглинистой грунті;
 • для взаємодії такої системи з зовнішнім дренажем прокладають спеціальні трубу через весь фундамент будови.

Отже, якщо пластовий дренаж обладнується під будівлею, то він в обов'язковому порядку повинен виходити за його межі. В остаточному підсумку він з'єднується з пристінним дренажем. Якщо площа більша, то прокладаються додаткові дрени з труб безпосередньо в підлозі приміщення. Перед його облаштуванням важливо подумати про загрозу його затоплення підземними водами. По периметру можна зробити лінійний дренаж, особливо якщо грунт суглинний або глинистий.

pristenniy drenazh 21 min

Горизонтальний пластовий дренаж по бетону

Коли пластовий дренаж виготовляється в піщаному грунті, в грунті шаруватого будови, глинистому або суглинному з коефіцієнтом фільтрації 5 м / сут., то з двох сторін каналу відсипається похила або вертикальна призма з піску з необхідним коефіцієнтом фільтрації. Піщана призма необхідна для прийому води, що протікає з боків.

 

Основна відмінність звичайно у кільцевого дренаж від пристенного в тому, що він розташований безпосередньо біля самого фундаменту. А кільцевої  -  на віддалення від фундаменту на відстань до 3 метрів. В іншому, в принципі, вони схожі.

 

 


 

 

Дренаж участка – надежная защита Вашего дома и коммуникаций от разрушающей влаги!

Вы приобрели заветный земельный участок под строительство дома, но с приходом весны он стал похож на болото? Не стоит отчаиваться. Грамотно спроектированная и установленная дренажная система избавит ваш участок от излишней влаги, подвал от подтопления, а строительные конструкции от разрушения. Заказав дренаж земельного участка под ключ у наших специалистов, вы получите качественно смонтированную и долговечную систему дренажа.

Дренаж участка. Дренаж на загородном участке под ключ

Какие проблемы решает дренажная система?

 • Заболачивание территории. Установка поверхностного водоотвода и заглубленных дрен гарантирует эффективное отведение грунтовых и ливневых вод за пределы участка, что позволит обустроить придомовую территорию и обеспечит благоприятные условия для жизни растений.
 • Разрушение конструкций. "Поехавший" фундамент и трещины стен в результате морозного пучения грунта больше не дадут осебе знать. Профессиональное осушение участка продлит жизнь ограждающих конструкций в 5 раз и позволит на долгие годы забыть о ежегодных ремонтах.
 • Сырость в помещениях. Здоровье ваших близких будет в полной безопасности: в доме будет царить благоприятный микроклимат без грибка на стенах и неприятного запаха плесени.
 • Сезонное затопление. Правильно спроектированная и смонтированная дренажная система работает как швейцарские часы, надежно устраняя воду с территории участка в период проливных дождей и весеннего таяния снега.

drenazh na uchastke 2

 

Что влияет на стоимость дренажной системы?

Смета на работы по обустройсту дренажа рассчитывается индивидуально для каждого объекта, а итоговая сумма зависит от нескольких важных факторов:

 • общей площади участка (протяженности траншей);
 • уровня залегания грунтовых вод;
 • типа грунта и особенностей рельефа;
 • сложности проекта дренажной системы и объема работ;
 • удаленности объекта (транспортных расходов);
 • стоимости используемых материалов;
 • привлечения спецтехники и оборудования.

 

Расценки на услуги по дренажу участка

Наименование услуги под ключ (работа + материал) Цена за метр погонный, грн.
Стоимость линейного дренажа
Устройство поверхностного дренажа (глубина 0,5 м) 378
Устройство глубинного дренажа (глубина 1м) 626
Стоимость кольцевого дренажа
Устройство кольцевого дренажа (глубина до 1 м) 1050
Устройство кольцевого дренажа (глубина до 2 м) 1680
Стоимость пристенного дренажа
Устройство пристенного дренажа (глубина до 1 м) 1260
Устройство пристенного дренажа (глубина до 2 м) 1890

 

Два типа дренажа на выбор

Поверхностный (открытый) дренаж – это система каналов, водоотводных лотков, пескоуловителей и дождеприемников, предназначенная для сбора и отвода атмосферной влаги (дождевых, талых и паводковых вод) с открытых террас, садовых дорожек, крыш домов и зданий за пределы участка или в ливневую канализацию. В зависимости от используемых элементов водоотвода различают:

 • Точечный дренаж, предназначенный для локального сбора воды.
 • Линейный дренаж для борьбы с водными потоками и лужами;

 

Глубинный (закрытый) дренаж – это современная система дренажных труб с геотекстильным фильтром, а также смотровых и накопительных колодцев, проложенных под землей. Такая конструкция служит для эффективной защиты от грунтовых вод элементов ландшафта, фундамента и заглубленных помещений – подвалов, погребов, гаражей, мастерских, зданий и различных сооружений.

 

По способу монтажа различают 3 варианта глубинного дренажа:

 • Вертикальный;
 • Горизонтальный;
 • Принудительный.

Принудительный дренаж - это система дренажа,  закольцованная в накопительный колодец, с вмонтированным в него дренажным насосом, который обеспечивает удаление грунтовой или дождевой воды, собранной с участка за его пределы. 

Для эффективной борьбы с избыточной влагой на вашем дачном участке мы рекомендуем использовать комплексный подход – установку двух типов дренажа.

 

Цена на дренаж участка. Дренажные системы для отвода воды с участка

 

Основные шаги к идеальному участку

Монтаж дренажной системы участка под ключ включает в себя несколько основных этапов:

 • разработка проекта на основании результатов исследований;
 • подбор и закупка материалов и аксессуаров для монтажа;
 • земляные работы (рытье лабиринта траншей);
 • подготовка поверхности (создание дренирующего слоя);
 • монтаж всех элементов (труб, колодцев, насосов);
 • устройство водопропускного слоя из щебня;
 • обратная засыпка грунта, установка люков и решеток.

Избавьте придомовую территорию от сезонного подтопления и надоевших луж! Доверьте монтаж дренажной системы под ключ нашим опытным профессионалам. Предоставляем официальную гарантию!

Наши специалисты сделают ваш загородный участок идеальным для строительства и комфортным для проживания.

 

Дренаж участка в саду

У вас плохой дренаж в саду?

Если у вас высокий сезонный уровень грунтовых вод, и вы видите, что вода выходит на поверхность или близко к ней в периоды высокого количества осадков. Если ваша почвенная структура тяжелая и плохо впитываемая, это также может уменьшить проницаемость почвы и вызвать плохой дренаж. перепады высот на участке и его самые низкие точки, могут позволить воде собираться и плохо впитываться. Хождение по плохо дренированной лужайке, когда она мокрая, может еще больше усугубить проблему, потому что влажная почва уплотняется и теряет свою структуру.

Существует ли проблема только в небольшой низкой точке?

Возможно, стоит подумать о том, чтобы превратить проблему в конструктивную особенность! Если вы этот мокрый участок где не уходит вода,посадите растения, корни которых любят, чтобы они были всегда влажными. Но если вы хотите сухую лужайку, и хотите продолжать ходить после дождя, и не мессить грязь в грязевой ванне, тогда вы должны установить подземную дренажную систему из дренажных труб - именно здесь может помочь ООО НИКОС-БУД!

Сначала вам нужно хорошо взглянуть на свой участок и решить, от куда вы хотите убрать воду. Здесь нужно помнить, что вода не будет путешествовать в гору без насосной станции, и ваши траншеи с дренажной трубой должны опускаться вниз под уклоном 1%. Возможно, вы сможете отвести свою трубу в область за пределами вашего сада, но есть определенные ограничения, связанные с этим. Даже мусорная земля принадлежит кому-то, поэтому вы должны проверить, что владелец земли, на которую вы планируете слить воду, не возражает. Вы не можете сливать воду на дорогу, потому что вода, стекающая с вашего участка на дорожную поверхность, может привести к тому, что автомобили будут скользить и аварийной ситуации. Вы не должны спускать с дренажной системы воду в реку или ручей, так как питательные вещества из вашего сада могут нарушить экосистему,. Вы можете пробурить тонель, если можно пройти трубами сквозь холм и вывести дренаж с другой стороны, и это, безусловно, самый простой способ борьбы с избыточной водой.

Типы труб

Большинство дренажных систем состоят из длинных перфорированных пластиковых дренажных труб, проложенных в траншею с пористым пространством. Существует широкий диапазон размеров:
80 мм дренажные трубы гибкий пластик
100 мм дренажные трубы гибкий пластик
До 1000 мм или более дренажные модули для дренажных систем участков крупных сельскохозяйственных или коммерческих площадей.

Перфорированная гибкая дренажная труба/гофрированная пластиковая дренажная труба диаметром 80 мм идеально подходит для дренажа сада.
Как работает дренаж участка!
дренажные системы полагаются на сочетание силы тяжести и гидростатического давления для создания потока внутри труб. Системы обычно устанавливаются с пологом наклоном в районе 1:100 - 1:200 к точке выхода или удаления. По этой причине лучше всего заложить дренажную систему участка с низу вверх, Начать с выхода, что должно быть самой низкой точкой в ​​системе дренажа и постепенно подниматься вверх.

Ширина траншеи обычно рассчитывается как внешний диаметр трубы (сокращенно OD, как и внешний диаметр) плюс 150 мм боковое заполнение щебнем с каждой стороны, поэтому для трубы с наружным диаметром 115 мм ширина траншеи должна быть 500 мм.

Устройство траншеи под дренаж участка.

Дренажную траншею необходимо предварительно раскопать и выровнять и застелить геотекстилем что бы не замуливался дренаж. Геотекстиль для дренажа размещается в основании траншеи, затем сама дренажная труба укладывается и выравнивается перед добавлением бокового заполнения щебнем и наконец, обратной засыпки.

Убедитесь, что для окружающего материала дренажной трубы используется чистый гравий, и не используйте строительный муссор, если ничего другого не существует. Известняк из строймуссора может осаждать карбонат кальция во влажных условиях, осаждая минералы, которые могут засорить сток дренажа участка. Убедитесь, что вокруг перфорированной дренажной трубы имеется не менее 75 мм гравия. Геотекстильный фильтр не является очень существенным для работы дренажной системы участка, но продлит срок службы дренажа в разы отфильтровывая мелкие частицы глины и почвы и сдерживая корни деревьев от тяги к освежению в дренажной канализации и разрастанию.. Маленькие корешки деревьев в дренажной канализации могут быстро расширяться до массы, блокирующей трубы дренажной системы участка.

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЕМ ВАМ КАРТУ НАШИХ РАБОТ ГДЕ МЫ БУРИЛИ СКВАЖИНУ НА ВОДУ И УСТАНАВЛИВАЛИ АВТОНОМНУЮ КАНАЛИЗАЦИЮ СЕПТИК.ВОЗМОЖНО ВЫ УВИДЕТЕ ДОМ ВАШИХ СОСЕДЕЙ И  РАСПРОСИТЕ ИХ О КОМПЕТЕНТНОСТИ НАШИХ СПЕЦИАЛИСТОВ И КАЧЕСТВЕ РАБОТ И МАТЕРИАЛОВ.САМАЯ ЛУЧШАЯ РЕКЛАМА ЭТО - САРАФАННОЕ РАДИО.

google maps

 


 

rekomendatelnie pisma

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого

 

 

Остались вопросы? Задавайте!

Если Вы не определились с выбором септика/автономной системы канализации/бункера или же просто есть вопросы, отправьте запрос и наш специалист в кратчайшие сроки свяжется с Вами.

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите Ваш номер телефона
Пожалуйста, введите Ваше сообщение